Nejnovější recenze ze sekce Smyčcové nástroje

Stagg VN 1/2

Stagg VN 1/2

Přidáno: 26. září 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• housle jsou hratelné, cena je minimální
  • nákup houslí za tak nízkou cenu je vždy riziko

tento produkt jsem si vybrala, protože jsem rychle potřebovala dětské housle, firma nabízela promptní dodávku za nízkou cenu. Dcera je spokojená, učitelka v ZUŠ rovněž. Pokud budete mít podobné požadavky jako já, vřele doporučuji.

Dowina Belcanto 4/4

Dowina Belcanto 4/4

Anonym Anonym

Přidáno: 14. června 2011

• PRED NEDAVNEM JSEM SI TYTO HOUSLE PORIDIL.JSEM S NIMA VELICE SPOKOJEN A TO JSEM DOST NAROCNY.HOUSLE MAJI VYNIKAJICI ZVUK,VYVAZENY A BAREVNY.ROVNEZ LAK JE PEKNY.TAKZE JAKO CELEK SE JEDNA O VYBORNE HOUSLE A VRELE JE DOPORUCUJI.

TENTO NASTROJ DOPORUCUJI

Stagg HVB4-X

Stagg HVB4-X

Přidáno: 8. prosince 2010

• luxusní zboží

S nákupem výrobku jsem vysoce spokojena, opravdu luxusní zboží, krásné provedení a zpracování výrobku.

Ashton AV 442 4/4

Ashton AV 442 4/4

Ověřený zákazník EOD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2010

Zakoupeno v EOD.CZ

• barva pouzdra a smyčce
  • kompletní set vč. kalafuny
  • doopravdy to hraje
  • i nehouslista na tom vyloudí pěkný zvuk
  • nevydrží to naladěné ani pár minut!!
  • barva vypadá spíš tmavě hnědá než fialová

Chtěla jsem housle pro legraci, nejsem houslista. Jen na pár písniček k zahrání o samotě. K tomuto účelu by set stačil, kdyby lépe drželo ladění. Ladí se to ale ve srovnání s "hudebkovými" houslemi pro začátečníky velmi obtížně a po chvíli můžete ladit zase.
Deklarovaná fialová barva je na smyčci i pouzdru a na houslích možná taky, ale v kombinaci s podkladem tvoří nehezkou tmavě hnědou.
Pouzdro funkční a lehoučké. Jestli kdy dcera dospěje k celým houslím, bude mít aspoň chic fialové pouzdérko.

Ashton AV 342 3/4

Ashton AV 342 3/4

Anonym Anonym

Přidáno: 6. září 2009

• nízká cena
  • set - tzn. housle, smyčec, pouzdro, podbradek, pavouk a kalafuna
  • velmi nízká kvalita
  • nevhodné pro děti, které by se rády naučili hrát na nástroj (brzy je odradí kvalita zvuku)

Tento produkt nedoporučuji ani začínajícím houslistům, domnívám se, že každý, kdo se chce naučit hrát na hudební nástroj, požaduje alespoň rozumnou kvalitu, aby jej zvuk vydávaný nástrojem neodrazoval od cvičení.
Na druhou stranu se domnívám, že skutečně pro základní potřeby a využití může být tento nástroj vhodný.
Osobně jej nedoporučuji (na housle od svých 5-ti let).

Zobrazuji 401 - 406 ze 406 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]